Twoja firma nie próżnuje i ciągle organizuje wyjazdy szkoleniowe dla pracowników? Nic dziwnego – Warszawa to miasto dużej konkurencji i szerokich możliwości rozwoju. W jaką formę transportu najlepiej zainwestować w czasie trwającej pandemii, aby mieć pewność, że wszyscy dotrą na czas i będą przy tym bezpieczni?

Dowiedz się więcej już dziś na temat zalet przewozów autokarowych i podejmij słuszną decyzję. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc, gdy planujesz kolejny wyjazd. Brzmi to dla Ciebie interesująco? W takim razie czytaj dalej!

Organizujesz przejazd pracowników – wynajmij autokar!

Uważasz, że czas pandemii nie sprzyja wspólnym podróżom? Słusznie, jednak Twoi pracownicy na co dzień mijają się w biurze lub na hali produkcyjnej, więc mają ze sobą stały kontakt. Organizując szkolenie wymagające fizycznej obecności, możesz zapewnić podwładnym bezpieczeństwo we własnym zakresie. Jak? Przede wszystkim zmniejszając ryzyko zachorowania wskutek jazdy komunikacją publiczną. Przewozy autokarowe mają wiele zalet. Docenisz je nie tylko ze względu na istniejące ograniczenia. Dowiedz się, dlaczego warto korzystać właśnie z usług wynajmu!

Punktualność i bezpieczeństwo

Wysyłasz większą grupę pracowników na szkolenie lub konferencję poza siedzibą firmy? Znalezienie transportu we własnym zakresie może być dla nich kłopotliwe – szczególnie gdy spotkanie ma miejsce daleko od miasta i nie docierają tam autobusy liniowe (a pracownicy nie mają korzystać z prywatnych aut). Im więcej osób ma się zgromadzić, tym większe ryzyko, że ktoś się spóźni czy pomyli adresy. Wynajęcie autokaru na szczęście ogranicza możliwość niepożądanych zdarzeń losowych do minimum:

  • wszyscy razem wyruszają z siedziby firmy,
  • spędzają czas we własnym gronie – niemalże tak, jak podczas codziennej pracy,
  • w jednym czasie docierają na miejsce całą grupą,
  • bezpiecznie, wspólnie wracają.

Dzięki temu szkolenie będzie mogło rozpocząć się o czasie i zakończyć zgodnie z harmonogramem. Twoi pracownicy będą podróżować jednym z najbezpieczniejszych środków transportu. Filtrowanie i całkowita wymiana powietrza, jaka następuje w kabinie autokarów na wynajem, zmniejsza ryzyko transmisji wirusa. To zupełnie inna jakość niż ta dostępna w zbiorowej komunikacji. Doświadczeni, wyszkoleni kierowcy i flota o wysokiej sprawności na pewno Cię nie zawiodą!

Wyjazdy pracownicze

Wygoda podróżujących, okazja do integracji

Wszyscy, niezależnie od wieku, pamiętają szkolne wycieczki – często właśnie w czasie przejazdów było najwięcej radości. Przewozy autokarowe w większym gronie dostarczają okazji do integracji także dorosłym. Twoim pracownikom na pewno udzieli się wesoła atmosfera. Większość też doceni możliwość podróży w komfortowych warunkach. Przed dojazdem na ważne spotkanie można wykorzystać ten czas na rzetelne przygotowanie się do nadchodzącego wydarzenia. Część zespołów skorzysta też ze sposobności do niezobowiązujących rozmów.

Wynajem autokaru to mniejsze koszty!

Jeden autokar generuje mniejsze zużycie paliwa niż kilkanaście czy kilkadziesiąt samochodów, którymi Twoi pracownicy mieliby docierać na miejsce. Zwrot kosztów benzyny w takim przypadku może się nie kalkulować. Podobnie z zamawianiem taksówek. Jeśli wartości prośrodowiskowe są wpisane w filozofię Twojej firmy, wynajęcie autokaru będzie dobrą okazją, by podkreślić, że ta troska o planetę na przełożenie na praktykę.

Pamiętaj, że podczas rezerwacji podajesz nam przewidywaną liczbę pasażerów, a my dopasowujemy do tego wielkość pojazdu, który Ci zaproponujemy. Dzięki temu nigdy nie przepłacasz za zbyt duży autokar, nieadekwatny do potrzeb. Działaj ekonomicznie!

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować

Zdecydowałeś się na przewozy autokarowe? Poznaj usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Podstawimy autokar pod wskazany adres i dowieziemy pasażerów bezpiecznie tam i z powrotem. Przejrzyj aktualną ofertę i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dopasować pojazd do potrzeb Twojej firmy. Dokładnie tak, by koszt usługi był wyważony. Skorzystaj z prostego, intuicyjnego formularza wyceny i poznaj wysokość opłat związanych z wynajmem autokarów. Zamów wygodny i solidny transport dla pracowników Twojej firmy. Nie zwlekaj, zarezerwuj dogodny termin już dziś!