Wnętrze autobusuAutokar na parkingu w mieście

O nas

Bogate doświadczenie oraz wielu zadowolonych klientów to atuty, którymi wyróżnia się firma Przewozy Autokarowe Dariusz Wysocki, działająca na rynku od 22 lat. Obszarem, na którym w głównej mierze przedsiębiorstwo koncentruje swoją działalność, jest Warszawa, choć wśród klientów są również osoby z innych regionów Polski. W ramach swojej działalności firma oferuje wypożyczanie busów czy autokarów, ale także transport pasażerów na dłuższych trasach. Gdy zajdzie taka potrzeba, możemy zaproponować przewożenie kilkuset osób, co jest możliwe dzięki współpracy z innymi firmami.

Celem nadrzędnym naszej działalności jest zadowolenie klienta, które jest możliwe jedynie dzięki świadczeniu bezpiecznych usług. Dbamy o to, by nasi pasażerowie czuli się komfortowo podróżując dostarczanymi autokarami, dlatego zapewniamy im nowoczesne pojazdy, które są wyposażone w klimatyzację czy wygodne fotele, a także inne udogodnienia w trakcie długich podróży. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest także dyspozycyjność przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia.

Wynajem autokarów Warszawa

Oferta naszej firmy skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz biznesowych, których interesuje wynajem pojazdów na potrzeby wycieczki. Proponujemy Państwu nowoczesny autokar, który zabierze pasażerów w dowolne miejsce na terenie kraju. Każdy autobus wynajmujemy razem z doświadczonym kierowcą, który będzie dbał o bezpieczeństwo oraz komfort turystów w trakcie całej podróży. Dzięki temu uczestnicy wycieczki mogą się w pełni zrelaksować i nie przejmować się sytuacją na drodze.

Podczas naszej wieloletniej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju wypraw turystycznych. Oferta wynajmu przeznaczona jest dla placówek edukacyjnych pragnących zorganizować ciekawe wyjazdy szkolne dla uczniów. Polecamy się również na potrzeby pielgrzymek do dowolnego miejsca w kraju. Zapraszamy też wszystkich przedsiębiorców z Warszawy, którzy są na etapie planowania ciekawego wyjazdu integracyjnego dla swoich pracowników.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wynajmu, gorąco zachęcamy do zapoznania się z nowoczesną flotą pojazdów. Dysponujemy wygodnymi i bezpiecznymi autobusami, które mogą pomieścić nawet do 63 pasażerów! Dzięki dużej dostępności chętnie podejmujemy się też zleceń związanych z transportem gości weselnych spod urzędu czy kościoła, prosto na miejsce zabawy. W razie dodatkowych pytań dotyczących oferty naszej firmy zachęcamy do kontaktu z biurem. Jesteśmy dostępni dla Państwa codziennie, przez całą dobę!