Wycieczki planowane z wyprzedzeniem wymagają zarezerwowania wielu usług. Grupy umawia się na konkretne godziny zwiedzania w muzeach. Miejsca noclegowe oraz restauracje także wymagają wcześniejszej informacji. Kiedy najważniejsze kwestie są dopięte niemal na ostatni guzik, warto pomyśleć o wynajmie autokaru.

Wykwalifikowany kierowca przywiezie nas na miejsce i pomoże w przemieszczaniu się między kolejnymi punktami na trasie podróży. Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zamówić przewóz osób? Czy można obyć się bez stosownej rezerwacji? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jak usługi autokarowe wyglądają w naszej firmie!

Czy rezerwacja autokaru zawsze jest konieczna?

Choć przed długą wyprawą na pewno masz wszystko zaplanowane znacznie wcześniej, czasami zdarzają się sytuacje, które wymagają szybkiego działania. Przewoźnik odwołał przejazd z powodu pandemii lub niedyspozycji kierowcy? Zostałeś z niczym tuż przed wyjazdem i potrzebujesz usługi autokarowej? Napisz do nas! Posiadamy szeroką ofertę i różnorodną flotę, dzięki czemu zdarza się, że autokary można wynająć z dnia na dzień. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać Twój problem, by nagła zmiana w zakresie przewozu obyła się bez niepotrzebnego stresu.

Kiedy jednak warto rezerwować wynajem autokaru z wyprzedzeniem? Zawsze! Daje to możliwość obu stronom spokojnego wdrożenia się w warunki współpracy. Firma przewozowa może przygotować się do świadczenia przejazdu, dobierając pojazd o odpowiedniej wielkości i przystosowując go do panujących zasad bezpieczeństwa. Rezerwacja dotyczy też czasu, który kierowca musi poświęcić na zrealizowanie zlecenia. Szczególnie warto o tym pamiętać przed długimi trasami, wymagającymi wielodniowego wsparcia, kiedy potrzeba co najmniej dwóch pracowników. Dzieje się tak ze względu na to, że dzienny dystans, jaki może przejechać jeden kierowca, jest określony w prawie. Skrupulatnie tego pilnujemy, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo naszym pasażerom i pracownikom.

Oferta dla firm

Wynajem autokarów – oferta dla firm

Świadczymy usługi autokarowe w Warszawie, ale też podstawiamy autobusy w innych miejscowościach. Nasza oferta skierowana do firm obejmuje przejazdy na imprezy, pełną obsługę transportową wycieczek i delegacji. Korzystają z niej także biura podróży potrzebujące przewozów autokarowych, by realizować swoje turystyczne wyprawy.

Przewóz autokarowy dla osób fizycznych

Kiedy wynajem autokaru przydaje się Klientom indywidualnym? Wtedy, gdy zbliża się ważna, rodzinna uroczystość. Dzięki dostępności pojazdów różnej wielkości oferujemy przewóz osób na przykład na śluby. Zabierzemy Twoich gości spod kościoła na salę weselną, a następnie, po udanej zabawie, porozwozimy ich do domów. Obsługujemy także chrzciny, komunie, okrągłe jubileusze i osiemnastki. Goście bawią się swobodnie, bez zmartwień o transport!

Dokładna wycena usług

Chcesz poznać dokładne koszty Twojego zlecenia na przewozy autokarowe? Skorzystaj z formularza w zakładce Wycena. Wypełnij go dokładnie, informując nas o odległości, interesującym Cię terminie, wielkości grupy oraz podając dokładne dane dojazdowe. My określimy, jak duży powinien być pojazd, ilu kierowców wymaga Twoje zamówienie i między innymi na tej podstawie obliczymy wysokość ostatecznej ceny. Możesz zawrzeć również dodatkowe informacje, na przykład o osobach niepełnosprawnych. Ułatwi to nam komunikację z Twoimi gośćmi i pozwoli na realizację usług na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz szczegółowych informacji na temat dostępnej floty? A może nie jesteś pewien, jaki termin rezerwacji byłby najlepszy? Pomożemy Ci dokonać optymalnego wyboru! Jeździmy nawet w trakcie pandemii. Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń bezpośrednio do siedziby w Warszawie. Nasza firma jest czynna całą dobę. Świadczymy usługi autokarowe, które pragniemy dostosować do Twoich potrzeb. Opowiedz nam, co możemy dla Ciebie zrobić i spokojnie planuj podróż swojej grupy. My zajmiemy się Waszą wygodą i bezpieczeństwem.